Gabriela Gunčíková

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 302.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data/www/20379/zivotopisyosobnosti_cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

Gabriela Gunčíková (* 27. 6. 1993 Jankovice, Česká republika) Stříbrná SUPERSTAR 2011.

Životopis Gabriela Gunčíková

Gabriela Gunčíková je zpěvačka původem z Jankovic v České republice. Narodila se 27. 06. 1993. Studuje gymnáziujm a mezi její zájmy patří především hudba, které se snaží věnovat se na maximum.

Ráda poslouchá tvrdší rockovou a metalovou muziku. Mezi její pěvecké idoly patří zejména David Coverdale, Jorn Lande a Freddie Mercury

Od mládí se věnovala hudbě, ale do povědomí lidí se dostala ve svých sedmnácti letech, kdy se probojovala do finále druhé řady Česko-Slovenské SuperStar. Již před touto soutěží však hrála se svou kapelou. Před časem si také zazpívala duet s Davidem Spilkou.

Říká o sobě: Jsem ctižádostivá, zapálená, netrpělivá, tvrdohlavá…

Idoly: Poslouchám spíše tvrdší muziku – rockové a metalové skupiny
jako Iron Maiden, Whitesnake
, Avenged sevenfold… Mezi mé pěvecké idoly patří zejména David Coverdale, Jorn Lande, Freddie Mercury

Zájmy: Muzika, muzika, muzika… myslím na ni 90 % dne a snažím se ji delat na maximum. Jinak jsem studentkou gymnázia, takže se občas i učím

Proč: Vybírat si mne nemusíte, nemusím se vám líbit, ale i tak to nehodlám vzdát… Na to muziku až príliš miluji.

Zkušenosti: Zkušenosti? Asi ne zrovna v šoubyznysu, ale nedávno vyšla nová deska Davida Spilky… Měla jsem tu čest zde účinkovat jako host a zazpívat si duet.

Úspěch: Nerada se chlubím…